Benzin : 5,27 TL Dizel : 4,75 TL LPG : 3,40 TL

2018 Yeni Dacia Logan MCV Stepway Özellikleri ve Çıkış Tarihi

 2018 Yeni Dacia Logan MCV Stepway Özellikleri ve Çıkış Tarihi  - Dacia markasının Duster modeli kapsamında tanıtılan ve 2017 yılında tanıtıma başlanan Logan MCV modelinde de Stepway paketi bulunacak. 2018 yeni Dacia Logan MCV Stepway modeli ise bir önceki seriye göre yerden daha yüksek ve arazi koşullarına daha uyumlu ağır araç görünümde olacak. Bu serinin ardından ise, Sandero modelinin alıcılara sunulması beklenmekte. Dacia markası uygun segmentli ürünleriyle bilinmekte ve bu yüzden yeni modellerini takip eden bekleyen bir kitlesi bulunmaktadır.

2018 Dacia Logan MCV Stepway Özellikleri Neler?


Aracın arazi uyumlu olduğunu belirtmiştik. Bu kapsamda yerden yüksekliği ise 5 cm daha artırılmıştır ve bu alt kısmı plastik bir yapıdan meydana gelmektedir. Yüksek tabana sahip olmasına karşın aracın alt taraftan hasara uğramaması adına ön ve arka tamponlarında metal kızaklar bulunmaktadır. Araç klasik olarak 5 ileri vitesli şanzımana sahiptir. Şu an için benzinli üniteye sahip olan aracın ilk üretim partından sonra LPG’lisinin de çıkması beklenmekte. 2018 yeni Dacia Logan MCV Stepway özellikleri dahilinde bir de 573 litre bagaj hacmine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aracın iç özelliklerinden bahsetmek gerekirse de deri döşeme, arka görüş kamerası, yenilen jantlar gibi getirilerinden bahsedebiliriz. Aynı zamanda dikkat çeken jantlarının 16 inç olduğunu da belirtmek gerekir. 90 ps güç olanağı sağlayan turbo motorunun ortalama 5.1 litre yakıt tüketmesi bekleniyor.

2018 Dacia Logan MCV Stepway Satış Tarihi


Dacia’nın bu Stepway yeni aracı henüz İsviçre’de dahi satışta olmadığını belirtmek gerekir. Aracın fotoğrafları ve özellikleri şu an için bilinse de resmi tanıtımı diğer yeni çıkacak araçlar gibi Cenevre Otomobil Fuarı’ında mart ayı içerisinde gerçekleşecek. Araç 7 Mart 2017 tarihinde ülkesinde satışa çıkarken ülkemizde ise bu satış tarihinin sonbahar aylarında olması bekleniyor. 2018 yeni Dacia Logan MCV Stepway fiyatı ise ülkemizdeki vergileri de hesap edersek 50 bin TL civarında olması öngörülmektedir. Aracın ön satışı, test sürüşü ve ödeme planları ile ilgili detayları Dacia’nın Türkiye sayfasından takip edebilirsiniz. Aynı zamanda da araca dair çıkan kampanyalara da buradan ulaşmanız mümkün.

Yakıt Tüketimi Hesapla

Mesafeye Göre Tüketim Hesapla

yakithesaplama.net

yakithesaplama.net, Araba kullancılarına araçları hakkında ki teknik özellikleri ile birlikte yakıt hesaplama, yakıt tüketimi bilgileri hakkkında bilgi ve ücretsiz hizmet vermektedir.