Benzin : 5,27 TL Dizel : 4,75 TL LPG : 3,40 TL

2018 Yeni Ferrari 812 Superfast Özellikleri ve Çıkış Tarihi

2018 Yeni Ferrari 812 Superfast - Ferrari, dünya araç üretimi yapan markaları arasında en pahalı, hızlı ve prestijli araçlara sahip olan markalardan biridir. 2018 yeni Ferrari 812 Superfast modeli ise henüz satışa çıkmamasına rağmen gelen ilk bilgiler neticesinde oldukça ilgi toplamıştır. Şimdiden herkesin hayallerini süsleyen bir araç konumuna gelmiştir. Piyasaya sunulan özellikle kapsamında Superfast modelinin Ferrari’nin F12 Berlinetta modeline benzediğini söyleyebiliriz. Tasarımı ve şıklığıyla da ön plana çıkan bir model olmuştur aynı zamanda. Motoru ise yeniden tasarlanmış bir motordur ve bu da dikkat çeken özelliklerinden biri olmuştur.

2018 Model Ferrari 812 SuperFast’in Özellikleri 


Ön kısımda bulunan ve yeniden dizayn edilen V12 moturu aracın önemli özelliklerinden biridir.  Aracın uzunluğu 4.657 mm, yüksekliği 1.276 ve genişliği ise 4.657 mm olarak tasarlanmıştır. Bahsedilen yeni motor aracılığıyla F12 modeline göre 200 cc’lik bir yükseliş söz konusu olmuştur.  Motor ise 6.5 L hacme sahiptir. Oldukça güçlü ve maksimum tork değerlerine sahip bir motordur.  2018 yeni Ferrari 812 Superfast özellikleri açısından en çok merak edilenlerden biri de hızdır. Saatteki maksimum hızının 340 km olduğunu söyleyebiliriz. 100 km hıza ise sadece 2,9 saniye içerisinde çıkabiliyor. Yedi ileri vitesli otomatik bir şanzımana sahiptir aynı zamanda. Motorunun 12 silindirli olduğunu söylemekte de fayda var. 

2018 Ferrari 812 Superfast Tanıtımı ve Satışı


Dünyanın en çok merak edilen yeni araçlarından biri olan Superfast modeli, 2017 Mart ayının 13’üne kadar Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacaktır. En çok beklenen ve ilgi çeken modellerden biridir aynı zamanda. 2018 Ferrari 812 Superfast fiyatı açısından da çok yüksek bir seviyede olduğu bilinmektedir. Şu an için piyasada sunulmuş olan bir fiyat bulunmamaktadır. Bunun için Mart ayında başlayacak olan Cenevre Fuarı’nı beklemekte fayda var fakat çok pahalı olacağı yadsınamaz bir gerçektir. Oldukça şık tasarımı ve yeniden dizayn edilerek geliştirilen motoru sebebiyle araç kullanıcılarının ve Ferrari sevenlerin tercih edeceği kesin. Model, iç tasarımının yanı sıra dışı itibariyle de oldukça dikkat çekmektedir.

Yakıt Tüketimi Hesapla

Mesafeye Göre Tüketim Hesapla

yakithesaplama.net

yakithesaplama.net, Araba kullancılarına araçları hakkında ki teknik özellikleri ile birlikte yakıt hesaplama, yakıt tüketimi bilgileri hakkkında bilgi ve ücretsiz hizmet vermektedir.