Benzin : 5,27 TL Dizel : 4,75 TL LPG : 3,40 TL

2018 Yeni Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet Özellikleri ve Satış Fiyatı

2018 Yeni Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet Özellikleri ve Satış Fiyatı  - Mercedes- Benz’in klasik arabalarının yanı sıra,  yüksek tabanlı araçlarını kapsayan SUV modeli G serisi araçlarına yakın zamanda bir yeni model daha eklendi. Model, oldukça ilgi çeken ve talep gören bir hale geldi. Şu an için yeni yeni tanıtım çalışmaları yapılan 2018 yeni Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet modeli, satışa sınırlı sayıda sunulmuştur ilk etapta. En iri ve iddialı SUV modellerinden biri konumundadır. Bünyesinde aynı anda birden fazla özelliği barındırmaktadır ve ilk üretim paketi kapsamında 99 tane üretilmiştir.  Maybach özelliklerini de taşıdığı için harika bir arazi olduğunu söyleyebiliriz.

2018 Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet Özellikleri


Dingil olarak 3428 mm aralığına sahiptir. Oldukça yüksek bir araç yapısına sahiptir ve 5345 mm uzunluğuna ve 2235 mm yüksekliğe sahiptir. Klasik bir G serisinden biraz daha uzun ve yüksektir. 2018 yeni Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet özellikleri kapsamında iriliğinin hakkını vermek için 6.5 L V12 motor tercih edilmiştir. Motor açısından da standart G serisinden fazla özelliklere sahip olmakla beraber tork konusunda da 630 ps 1000 nm tork güce sahip olduğunu söyleyebiliriz.  Renk konusunda da parlak renklere sahiptir ve fotoğraflarında kullanılan koyu lacivert renk oldukça beğeni toplamaktadır.  Aracın iç donanımsal özelliklerine gelirsek, şık ve kaliteli bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.  Ambiyans aydınlatması ve 10 inç boyutundaki aydınlatma, klima ve otomatik parfüm özelliğe de diğer özelliklerindendir.

2018 Mercedes- Benz Maybach Landaulet Satış Zamanı ve Fiyatı


Arazi şartlarına uyum sağlayan business class, yüksek segment araçlardan biri olan Mercedes’in bu aracı belli bir kesim tarafından oldukça ilk görmektedir. İlk üretim bandında 99 adet üretime başlamasıyla beraber asıl tanıtımı Mart ayında başlayan ve 13 Mart’ta sona erecek olan Cenevre fuarında olacaktır. Burada meraklıları tarafından görülme fırsatı sağlanacaktır. 2017’nin son baharında belirtilen sınırlı sayıda satılması planlanıyor. Bu özel seri 2018 yeni Mercedes- Benz Maybach Landaulet fiyatı ise 350 bin dolar ile 500 bin dolar segmenti arasında olması planlanıyor.

Yakıt Tüketimi Hesapla

Mesafeye Göre Tüketim Hesapla

yakithesaplama.net

yakithesaplama.net, Araba kullancılarına araçları hakkında ki teknik özellikleri ile birlikte yakıt hesaplama, yakıt tüketimi bilgileri hakkkında bilgi ve ücretsiz hizmet vermektedir.